Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmums JP Motors nodarbojas ar profesionālu automašīnu krāsošanu, kā arī auto tūningu un restaurāciju. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu mūsu darbu izpildē, mēs izmantojam labākas, laika pārbaudītas tehnoloģijas un iekārtas. Virsbūves daļas un detaļu krāsošanai mēs izmantojam jaunu, mūsdienīgu itāļu krāsošanas kameru Nova Verta. Katram klientam ir individuāla pieeja.

JP Motors uzņēmuma mērķis ir sniegt pilnu kvalitatīvu pakalpojumu klāstu automašīnu krāsošanā un ārējā izskata uzlabošanā. Visi mūsu darbi tiek veikti pēc iespējas īsākā laikā. Pie augstas darbu kvalitātes mums vienmēr ir konkurētspējīgas cenas.

Mēs apkalpojam klientus no dažādām valstīm: Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, u.c . Tas vēlreiz akcentē mūsu pakalpojumu kvalitāti un īsos darbu termiņus.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientus, tāpēc jūs varat atstāt jebkuru pozitīvu vai negatīvu atsauksmi, rakstot mums uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Jebkurš Jūsu viedoklis ir svarīgs mūsu uzņēmuma turpmākai attīstībai .